Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Радіодиктант національної єдності

Новина
07.11.2022
Цьогоріч радіодиктант національної єдності проведуть в День української писемності й мови – 9 листопада о 11:00. Він звучатиме в ефірі Українського Радіо голосом Ади Роговцевої. Авторкою тексту є українська письменниця і режисерка Ірина Цілик.
Мета радіодиктанту полягає в тому, щоб об’єднати людей навколо України в усьому світі.
 
Для того, щоб написати Радіодиктант національної єдності-2022 9 листопада о 11:00 за київським часом, потрібно увімкнути ту платформу, яка є для вас зручною:
  • Українське Радіо або Радіо Культура;
  • телеканал Суспільне Культура;
  • діджитал-платформи Суспільного: фейсбук-сторінку Суспільного та ютуб-канали Українського Радіо та Суспільне Новини;
  • додатки suspilne.radio або Дія.
10 листопада буде оприлюднено текст диктанту, тому якщо ви хочете, щоб ваш диктант перевірили фахівці, ви можете:
  • Надіслати паперового листа за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.
  • Сфотографувати/відсканувати написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) та надіслати його до 11:00 10 листопада на адресу rd@suspilne.media або через електронну форму для отримання робіт. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.
Організатори заходу уточнили, що будуть вдячні, якщо учасники зроблять фото та відео того, як пишуть диктант чи готуються до нього та опублікують у соціальних мережах із гештегом #радіодиктант2022.
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше