Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Проведення тижня «Безпечні канікули» та з метою попередження дитячої безпритульності та бездоглядності у навчальних закладах відбулась зустріч з дітьми Печеніжинської спеціальної школи

Соціальна сфера
10.06.2021

Продовжуємо наші спільні зустрічі з дітьми. 09.06.2021 року в рамках проведення тижня «Безпечні канікули» та з метою попередження дитячої безпритульності та бездоглядності відбулась зустріч головного спеціаліста Служби у справах дітей Печеніжинської селищної ради Знайди В.М. спільно з поліцейським офіцером Печеніжинської селищної ТГ Гуцуляком В.Б. та начальником  сектору ювенальної превенції  Коломийського РВП ГУНП в Івано-Франківській області Михайлюком П.В. з дітьми Печеніжинської спеціальної школи.

З дітьми було проведено роз’яснювальну бесіду щодо правил поведінки під час літніх канікул та безпечного відпочинку. Зустріч відбулась в теплій та дружній атмосфері.

Діти мали змогу ознайомитись з спеціальним службовим автомобілем, та відчути себе в ролі працівника поліції, безпосередньо перебуваючи в ньому.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше