Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Про необхідність укладення договорів на вивезення твердих побутових відходів

Оголошення
09.09.2021

Печеніжинська селищна рада повідомляє суб’єктів підприємницької діяльності, власників об’єктів житлової нерухомості, мешканців територій населених пунктів Печеніжинської селищної ради про необхідність укладення договорів на вивезення твердих побутових відходів.

Відповідно до частини 2 статті 35 -1 ЗУ «Про відходи» Власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів укладають договори з виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, здійснюють оплату послуг з поводження з побутовими відходами та забезпечують роздільне збирання побутових відходів.

Відповідно до пункту 2 частини 2 статті 17 ЗУ «Про благоустрій населених пунктів» громадяни зобов’язані дотримуватись правил благоустрою територій населених пунктів.

Згідно з частиною 1 статті 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживачі зобов’язані укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку.

Тому, Печеніжинська селищна рада попереджає юридичних та фізичних осіб населених пунктів Печеніжинської селищної ради щодо необхідності до  укласти договір із надавачем послуг на вивіз твердих побутових відходів.

Таким чином, відсутність у фізичної особи, юридичної особи, підприємця договору на вивезення побутових відходів є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою території населених пунктів Печеніжинської селищної ради

При виявленні фактів порушення Правил благоустрою території населених пунктів Печеніжинської селищної ради  уповноважені на те органи мають право складати протоколи, в яких фіксуватимуться дані порушення і на підставі яких до порушників буде відкриватись адміністративне провадження.

Відповідно до статті 152 Кодексу України «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою, правил благоустрою населених пунктів» порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти (340 грн.) до вісімдесяти (1360 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти (850 грн.)  до ста (1700 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Додатково інформуємо, договір про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів можна укласти в Печеніжинському ККП. Контактні тел. 64 5-40

У випадку не підписання Вами договору про вивезення побутових відходів з надавачем послуги ви будете притягнуті до адміністративної відповідальності відповідно до статті 42 Закону України “Про благоустрій населених пунктів” та статті 152 кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення  державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів»

 

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше