Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Приклад наполегливості та сили волі, який надихає

Новина
05.10.2021
Знайомтеся, Уляна Дяків - кандидат в майстри спорту з пауерліфтингу, срібна призерка обласних змагань, мешканка с.Княждвір.
 
А ще 20 років тому ніхто б не повірив, що Уляна досягне таких успіхів в спорті, бо при народженні їй поставили страшний діагноз - ДЦП.
 
Але змалку дівчина дуже цілеспрямована та вимоглива до себе. Постійно старається навчатися чогось нового, ставить собі високу планку та досягає поставлених цілей. Уже більше як два роки вона займається спортом, розпочала з відвідин фітнес центру в м.Коломия.
 
Наступним етапом стало навчання у Волинському національному університеті ім. Лесі Українки на факультеті Фізичної культури, спорту та здоров'я.
 
Зараз Уляна займається в Луцьку з заслуженим тренером України з пауерліфтингу, тренером команди “Volyn Strength”, суддею першої категорії Олегом Хом'яком. Тренування відбуваються 3 рази на тиждень, дівчина ніколи їх не пропускає, навіть якщо буває дуже важко. І минулих вихідних здала норматив у кандидати в майстри спорту з пауерліфтингу та здобула срібну медаль на змаганнях.
 
Уляна Дяків підтверджує те, що наполегливість, бажання працювати може побороти будь яку хворобу. Вона радить усім ніколи не здаватися та вірити в себе.
 
Девізом її життя є фраза "Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе".
2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше