Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

«Прикарпаттяобленерго» оновило графіки аварійних вимкнень

Оголошення
02.11.2022
Важливо❗ Інформація станом на 01.11.2022
 
Прикарпаттяобленерго повідомляє, що змінено Графіки вимкнень
⚡На вимогу НЕК "Укренерго", сформовані нові графіки, в яких адреси, що підлягають вимкненню, об'єднані в 3 черги (замість 4).
 
⚡Також з Графіками аварійних вимкнень можна самостійно ознайомитися за посиланням https://bit.ly/3Dd27cz!
⚡Зверніть увагу, час вимкнень теж зазнав змін - вимкнення в межах одної черги можуть тривати до 5 годин, залежно від вказівки «Укренерго».
 
⚡Вимкнути електроенергію в одній черзі можуть не усім адресам одночасно, а залежно від того, скільки навантаження необхідно зняти за вказівкою. Але варто бути готовим до вимкнень в межах годин, відведених вашій групі.
 
⚡Графіки розбиті на дні і години, але це не означає, що у вказані періоди щодня не буде світла. Це залежить від розпорядження НЕК «Укренерго» та оперативної ситуації в енергосистемі України. Для зручності ви маєте знати можливий час вимкнення.
 
⚡Графіки постійно оновлюються, слідкуйте за змінами. Наразі Графіки не введені, про їх введення Прикарпаттяобленерго повідомить додатково!
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше