Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Поліцейський офіцер громади

Новина
12.03.2021
Сьогодні вранці на плацу Прикарпатського факультету НАВС відбулася презентація та старт національного проекту на Прикарпатті «Поліцейський офіцер громади». Тут же й відбулася зустріч керівництва поліції з головами ТГ, де працюватимуть поліцейські.
В Печеніжинській громаді працюватиме Володимир Гуцуляк, який пройшов конкурс та тримісячне навчання.
 
Фактично це робота дільничного, але додається ще забезпечення безпеки дорожнього руху, ювенальна превенція і дозвільна система. Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.
 
Також поліцейські отримали новенькі службові автомобілі “Рено Дастер” і масштабну комплектацію засобів для роботи у поліцейській станції. У машині є набір інструментів, бензопила, потужний ліхтар, медаптечка і навіть термопринтер для оперативного друку постанов про адміністративні правопорушення.
 
Голова Печеніжинської громади Ігор Довірак відзначив важливість даного проекту, адже безпека мешканців є основним пріоритетом.
Більше про проект "Поліцейський офіцер громади" за посиланням https://www.npu.gov.ua/ya-tut.html...
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше