Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Печеніжинську територіальну громаду з робочим візитом відвідав колишній Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман

Новина
02.09.2021
В рамках візиту Володимир Борисович відвідав Марківську гімназію, оглянув новий модульний спортивний зал та дитячий садочок, зустрівся з керівництвом закладу та поспілкувався з учнями. Також побував у Центрі надання адміністративних послуг Печеніжинської селищної ради, який функціонує в громаді з 2016 року.
 
До слова, Володимира Борисовича приємно вразив ЦНАП, у якому створенні достойні умови для надання фізичним та юридичним особам найнеобхідніших адміністративних послуг.
 
Аби ознайомитися з організацією діяльності громади та планами щодо розвитку території, Прем'єр-міністр України (2016-2019 рр.) поспілкувався з селищним головою Ігорем Довіраком. Спільно обговорили виклики, які стоять перед громадами та шляхи розвитку.
 
За результатами робочого візиту було обговорено важливі питання подальшого розвитку Печеніжинської територіальної громади та визначено ряд пріоритетних завдань.
2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше