Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Печеніжинська селищна рада взяла участь у командно-штабному навчанні щодо реагування на різке погіршення погодних умов

Новина
25.11.2025
25 листопада 2025 року представники Печеніжинської селищної ради долучилися до регіонального командно-штабного навчання, яке відбулося на базі Івано-Франківської ОДА.
Від громади інформацію щодо стану гідрометеорологічної ситуації та можливих ризиків представив Антон Лубів.
 
Навчання були спрямовані на відпрацювання дій органів влади у разі виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених несприятливими погодними умовами. Учасники опрацьовували сценарії оперативного реагування, координації та взаємодії між службами.
2025 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше