Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Новина
23.03.2020

За даними лікарів амбулаторій загальної практики сімейної медицини Печеніжинської громади на даний час ситуація контрольована та спокійна.
З жителями, які повернулися з-за кордону проводиться робота з роз'яснення обов'язковості самоізоляції та надаються всі необхідні рекомендації.
Проводиться робота з виявлення контактних осіб, працівники систематично зв'язуються з ними для перевірки стану здоров'я. Жодного випадку підозри на захворювання COVID-19 немає.

 1. ?‍⚕️?‍⚕️Лікарі наголошують, що особиста гігієна та самоізоляція – найефективніші способи у боротьбі з поширенням коронавірусу.
  Звертаємо вашу увагу на прості речі, що убезпечують:
  ?
   Регулярно та ретельно мити руки з милом – упродовж 20-40 секунд або обробляти дезінфікуючими для рук спиртовмісними (від 60%) засобами.
 2. Не торкатися брудними руками своїх очей, носа та рота.
 3. Уникати місць скупчення людей.
 4. Повноцінне харчування, здоровий сон, фізичні вправи та водний баланс організму.
 5. Термічно обробляти продукти.
 6. Не їсти сире м’ясо, м’ясні субпродукти та яйця.
 7. Уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання. Мінімальна дистанція — 1,5 метра.
 8. Намагатись уникати контактів з тваринами, після контакту обов’язково потрібно мити руки.

?Будьте пильними та піклуйтеся про своє здоров‘я, обов'язково зверніться до сімейного лікаря, у разі поганого самопочуття.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше