Побудовано на платформі

Наші талановиті учениці Малоключівської гімназії - Плоскіна Ліза та Юрійчук Ірина здобули перші місця на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі з паперопластики та моделювання з паперу «Стильний папір. Фауна планети Земля»

Новина
23.04.2026
Маємо гарні новини з Києва!
Наші талановиті учениці Малоключівської гімназії - Плоскіна Ліза та Юрійчук Ірина здобули перші місця на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі з паперопластики та моделювання з паперу «Стильний папір. Фауна планети Земля».
 
Це перемога, за якою стоїть не лише майстерність, а й велика праця, креативність і віра у свій талант. Кожна робота - це поєднання фантазії, точності та любові до мистецтва і природи.
 
Щиро вітаємо переможців та їх керівника Федорак Надію Іванівну! Дякуємо за високий рівень підготовки, підтримку і натхнення, яке ви даруєте дітям.
Пишаємося вами і радіємо разом із вами!
2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі