Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

На день місцевого самоврядування лідери учнівських парламентів замінили владу

Новина
07.12.2021
Сьогодні в Печеніжинській селищній раді день проходить незвично. Селищного голову, секретаря ради та керівників відділів замінили голови учнівських самоврядувань. Хлопці та дівчата змогли відчути на собі, що таке бути керівником та як проходить день в органах місцевого самоврядування.
 
Загалом 9 керівників учнівських парламентів працювали у відділах ради. Функції селищного голови виконувала Козьмин Євгенія – голова учнівського самоврядування Молодятинської гімназії. Євгенія поділилася враженнями від робочого дня селищного голови: «Було дуже цікаво на новій посаді, я дізналася багато нового. Для мене це був новий досвід, я зрозуміла, що голова відповідає за найрізноманітніші сфери, багато звернень, прийомів громадян, документів. Це не просто, але мені дуже сподобалось», - розповіла сьогоднішня голова.
 
Після стажування у органі місцевого самоврядування усі отримали чудові сувеніри, а головне масу емоцій та вражень
 
P.S. Інформацію готувала сьогоднішня начальниця відділу комунікацій та документознавства, президентка Марківської гімназії - Софія Микитюк.
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше