Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Вихідні дні у травні

Оголошення
28.04.2021
Великдень у 2021 році припадає на 2 травня, а 1 травня в Україні відзначають Міжнародний день праці. Обидва свята є державними і випали на вихідні дні.
Згідно зі статтею 67 КЗпП, у разі, коли офіційне свято збігається з вихідним, вихідний день переноситься на наступний після святкового.
 
Таким чином, українці отримають 4 вихідних - з 1 по 4 травня (вихідний суботи, на який потрапляє Міжнародний день праці, переноситься на понеділок 3 травня, а вихідний неділі, на який випадає Великдень - на вівторок 4 травня).
 
Крім того, у неділю, 9 травня, в Україні відзначають державне свято День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Воно також передбачає перенесення вихідного дня на понеділок, 10 травня.
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше