Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Мешканці Печеніжина Пелагеї Козьменко сьогодні виповнюється 107 років

Привітання
13.05.2021
Найстаршій жительці Івано-Франківщини, мешканці Печеніжина Пелагеї Козьменко сьогодні виповнюється 107 років.
 
За своє довге життя пані Пелагея пережила чимало: дві війни, голод, втратила рідних та оселю.
 
Жінка пригадує, що без діла ніколи не сиділа. З 13-ти років працювала на мебельному комбінаті. Вдень на одній роботі, а ввечері займалася іншими справами: шила фіранки, килими.
 
В молодості сільська рада відправила Пелагею навчатися на акушерку у Львів. Після навчання вона повернулася в село, часто допомагала при пологах.
 
Під час Другої світової війни була поранена, а її хата згоріла, вогонь знищив і всі документи. Тож 18 років жінка із сином жила у чужих оселях.
 
Кілька років п. Пелагея шила одяг для УПА. За це її посадили у в’язницю в Коломиї, там катували дві доби, але дружина енкаведиста попросила чоловіка, і той випустив ув’язнену.
У часи голоду годувала не лише свою сім’ю, а й чужих дітей.
 
За словами сина, Любомира Козьменко, секрет довголіття мами полягає у тому, що вона постійно пила лісові трави, чай робила. Вживала багато меду і їсть тільки натуральну їжу.
Сама ж жінка на запитання про таємницю довголіття усміхається і каже, що треба жити без злоби, з любов’ю до родини і Бога, щодня молитися і мати відкриті до людей і світу серце й душу.
 
Вітаємо шановну пані Пелагею з Днем народження, бажаємо міцного здоров'я та Божого благословення! Дякуємо, що Ви є прикладом для нас!
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше