"Громади в час війни: оперативні рішення – стратегічні цілі", під такою назвою відбулася дискусійна панель з ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України
Новина
Присутніми були Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, голови громад області, народні депутати, виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, представники правоохоронних органів, ректори та журналісти, участь в заході взяла також секретар Печеніжинської селищної ради Олександра Дудінчук.
На панельних дискусіях говорили про:
- Інтеграцію прав людини в стратегії регіонального розвитку;
- Захист громадян та інформаційна безпека в умовах воєнного стану;
- Роль громад у формуванні та реалізації стратегії регіонального розвитку;
- Про внесення змін до стратегій територіальних громад і регіонального відділення АМУ в умовах відновлення територій та нові аспекти регіонального розвитку.
Також обговорили роль громад у формуванні та реалізації стратегії регіонального розвитку, а також внесення змін до стратегій територіальних громад та регіонального відділення АМУ в умовах відновлення територій та нові аспекти регіонального розвитку.
![](/storage/news/galleries/6fc8177ebaa365c9ba098b679201df77.jpg)
![](/storage/news/galleries/ef907cc538f6868e0e7e97ed68e22b79.jpg)
![](/storage/news/galleries/058c74bf77c71f614d6a7685332de9fb.jpg)
![](/storage/news/galleries/75248a628092ccc9f3b10678a3588d83.jpg)