Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб скасована

Новина
14.08.2023

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Чинним законодавством України не передбачено отримання довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, а також не визначено орган, який видає таку довідку.

Довідка про склад сім'ї скасована наказом Мінсоцполітики від 17.07.2019 № 1106 «Про внесення Змін до Інструкції щодо порядку оформлення і ведення особових справ отримувачів усіх видів соціальної допомоги».

Натомість можна отримати витяг про місце проживання, який підтверджує поточне або попереднє місце проживання вас або вашої дитини.

https://diia.gov.ua/services/vityag-z-reyestru-teritorialnoyi-gromadi

У зв’язку з зазначеним вище інформуємо про неправомірність затребування довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше