Донорська кров рятує життя!
Оголошення
Увага ![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
![🩸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1a/1/16/1fa78.png)
![⌚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfa/1/16/231a.png)
![3️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb8/1/16/33_20e3.png)
![0️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5b/1/16/30_20e3.png)
![🏥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f3e5.png)
Запрошуємо мешканців територіальної громади до участі в донорській акції для військових по безкоштовній здачі крові.
![☝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
![](/storage/news/galleries/420490e6f379977f6fed045d00ef04a6.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше