Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До уваги громадськості та представників засобів масової інформації!

Новина
16.10.2023
⚡️ В останні дні напередодні опалювального сезону в соціальних мережах масово шириться інформація про нібито застосування в Україні графіків відключень електроенергії.
 
З цього приводу Міністерство енергетики повідомляє.
 
🔻 Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, наразі повністю достатньо для забезпечення потреб споживачів.
 
🔻 Обмежень електропостачання наразі не передбачається у жодній з областей країни.
Вони можливі ВИКЛЮЧНО у разі масованих ворожих обстрілів, і, як наслідок, пошкоджень енергетичного обладнання. А також технологічних порушень та у разі несприятливих погодних умов.
 
🔻 Енергетики активно готують енергетичну систему до опалювального сезону.
 
🔻 Міненерго звертається до громадян з проханням бути пильними та користуватися тільки офіційною та достовірною інформацією.
 
Також просимо ЗМІ оприлюднювати виключно перевірені дані та звертатися до Міненерго для надання вичерпної інформації із суспільно важливих питань.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше