Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

13-14 жовтня був презентований Бюджет для громадян

Новина
18.10.2019

Бюджет для громадян – це спрощена форма місцевого бюджету, яка позбавлена складних термінів, бюджетних кодів та складних цифр.

Замість цього простими словами визначена бюджетна термінологія, а доходи і видатки місцевого бюджету описані доступними цифрами та інфографіками.

Протягом 13-14 жовтня Бюджет для громадян був презентований Експертами Громадського Партнерства “За прозорі місцеві бюджети” спільно з працівниками апарату селищної ради та представниками Молодіжної ради у трьох населених пунктах Печеніжинської ОТГ – с-щі Печеніжин, с. Рунгури та Сопів.

«Багато заходів і багато людей чекали нас сьогодні у Печеніжинська об'єднана територіальна громада - встигли побувати на кінних змаганнях, вшануванні повстанців та святковій службі, а також на храмовому святі в с. Сопів. Усюди спілкувались з мешканцями, розказували про Бюджет для Громадян і збирали пропозиції до бюджету 2020 року» - зазначив на сторінці в Facebook Експерт Центру Політичних Студій Михайло Джогола.

Окрім того, що експерти Партнерства працюють з місцевою владою та жителями громади, вони ще й розробили уроки фінансової грамотності для старшокласників. На них розповідають школярам про принципи формування місцевого бюджету, його розподіл та можливості впливу громади на бюджетний процес. Такий урок також провели 15 жовтня в Печеніжинському ліцеї. Порівнювали бюджетний процес громади із підготовкою випускного. Логіка проста - при підготовці одного і другого слід максимально задовільними інтереси учасників, а самі учасники повинні брати активну участь і від них багато чого залежить.

 

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше