4 травня - День щедрості
Новина
Сьогодні, як і щодня, чудова нагода зробити внесок на підтримку ЗСУ. Адже визволення України - це справа всього народу.
Будьте щедрими на добро!
Арт Нікіта Тітов
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше