Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Вшанування 205 річниці з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Культура
11.03.2019

Тарас Григорович Шевченко – великий талант: мислитель, поет, художник, прозаїк, драматург, відображаючи українське тогочасне і минуле буття, проектував у своїх творах майбуття. Саме за свою життєдіяльність і творчість, патріотичну громадянську позицію, національно-революційні візії він заслужив високоповажних і найвищих для людини титулів: Геній, Пророк, Апостол. Усе життя і творчість поета від народження і до смерті пронизана любов’ю до України. Він невичерпний і нескінчений. Ще тому, що він кращий із кращих славетних людей, – у ньому наша історія, наша реальність. Владою, працівниками відділу культури і туризму: дитячою музичною школою, Будинком культури селища Печеніжин, настоятелями отцем Миколою української православної та отцем Ігорем та Назарієм греко-католицької церков, учнями та викладачами Печеніжинського  ліцею було вшановано 205 річницю з дня народження та 158 річницю з дня смерті Т.Г.Шевченка у містечку Печеніжин.

Під час вшанування Кобзаря селищний голова Ігор Довірак презентував проект реконструкції скверу та виніс пропозицію громаді щодо доцільоності встановлення нового памятника Кобзарю.

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше