Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

15 травня – Міжнародний день сім'ї

Привітання
15.05.2020

День сім'ї 2020 святкують сьогодні, 15 травня.
Це міжнародне свято, що вперше заснували резолюцією Генеральної асамблеї ООН у 1993 році. Мета цього важливого дня - звернути увагу на важливість сім'ї і численні проблеми, з якими стикаються в сім'ях.

Сім’я, як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!
Українці завжди шанували сім’ю і вважали найбільш цінними родинні зв’язки. Від батька до сина, від бабусі до внучки передаються духовні цінності досі. Тож зичимо вам любити і цінувати своїх батьків, прабатьків, дітей та внуків, сестер та братів. Нехай у вашій родині завжди панують любов, взаємодопомога і взаєморозуміння!
Привітайте найрідніших з святом!

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше